XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie

Microsoft365

W związku z przystąpieniem XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta do projektu Eduwarszawa.pl wszyscy uczniowie uzyskują dostęp do usług Microsoft Office 365 działającej w chmurze oraz prawo do instalacji najnowszego pakietu Microsoft Office 365 ProPlus. To pełna i najbardziej rozbudowana wersja pakietu Office w ofercie Microsoft, pozwalająca na instalację aplikacji pakietu biurowego na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 smartfonach użytkownika, zawierająca aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access w najnowszej wersji z prawem do aktualizacji.

 

Logowanie do Eduwarszawa

Strona logowania: portal.office.com

Dane do logowania przekazywane są przez wychowcę klasy.

Przykładowa nazwa użytkownika

Przed pierwszym logowaniem, należy wylogować się z innych kont Office lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki internetowej.

Co zyskujesz dzięki dostępowi do konta w Eduwarszawa.pl ?

  • Każdy uczeń może zainstalować Office 365 na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 smartfonach użytkownika, zawierająca aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access w najnowszej wersji z prawem do aktualizacji
  • Uczniowie zyskują dostęp do gry Minecraft w wersji edukacyjnej
  • Posiadasz dostęp do wszystkich aplikacji on-line z pakietu Office365 w ramach pakietu A3

Jak pobrać pakiet Office 365 ProPlus na swój komputer ?

Po zalogowaniu się na stronie portal.office.com w prawym górnym rogu powinien znajdować się skrót Zainstaluj pakiet Office:

Office365

 

 

W przypadku prośby o reset hasła prosimy o wygenerowanie zgłoszenia pod adresem: http://pomoc.herbert99lo.edu.pl