XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie

Nauczyciele

Nauczyciele

Rok szkolny 2021/2022

 

Język polski:

p. Monika Bojko

p. Teresa Frelich

p. Beata Gościńska

p. Halina Kwiatkowska

p. Agnieszka Marcinkiewicz

p. Nina Mędykowska

p. Iwona Tkacz

 

Język angielski:

p. Renata Andrzejewska

p. Beata Duda

p. Zbigniew Dębski

p. Małgorzata Dzięgielewska – Kozak

p. Marta Jaszczur

p. Maria Pietrzykowska

p. Justyna Połacieniec

p. Ewa Roszkowska

p. Agnieszka Suchodolska

p. Katarzyna Szachowicz - Wróbel

p. Monika Wasilewska

 

Język niemiecki:

p. Magdalena Górka

p. Barbara Grześ - Krzywańska

p. Grażyna Jaroszuk

 

Język francuski:

p. Małgorzata Bieńkowska

 

 Język rosyjski:

p. Katarzyna Rupala

p. Anna Załęska

 

Język hiszpański

p. Halina Kwiatkowska

 

Historia:

p. Jacek Murawski

p. Anna Piekarska

p. Jarosław Przybysławski

p. Anna Zawadzka

 

Wiedza o społeczeństwie:   

p. Jacek Murawski

p. Jarosław Przybysławski    

p. Katarzyna Szachowicz - Wróbel             

p. Agnieszka Zadrożna

 

Geografia:

p. Adriana Marczyńska

p. Bożena Sitnicka

p. Anna Wirtek

 

Biologia:

p. Izabela Wiśniowska

p. Alicja Zielińska

p. Krzysztof Pochwicki

 

 

Matematyka:

p. Bożena Gromadzka

p. Alfred Kopeć

p. Joanna Kordulasińska

p. Monika Kwiatkowska

p. Monika Przerada

p. Janusz Śliwa

p. Małgorzata Truszczyńska

p. Ewa Zagórska

 

Chemia:  

p. Ewa Kotara-Szopa

p. Natalia Rostkowska       

 

Fizyka:

p. Joanna Bujak

p. Zbigniew Orłowski

p. Włodzimierz Waligóra

p. Tomasz Żuławski

 

Informatyka:

p. Zofia Czarnecka

p. Henryk Kasperek

p. Wojciech Medeński

 

Podstawy przedsiębiorczości:

p. Barbara Nowakowska   

p. Krzysztof Pochwicki

         

Edukacja dla bezpieczeństwa:

p. Janusz Dąbrowski

 

Wychowanie fizyczne:

p. Sylwia Głowacka

p. Wojciech Marcinkiewicz               

p. Tomasz Mroczek

p. Barbara Nowakowska

p. Joanna Orpel

p. Marek Sudziński

 

Religia:

 p. Adam Gościński

p. Beata Gościńska

 

Filozofia:

p. Krzysztof Czarnecki

 

Przedmioty uzupełniające:

przyroda -  p. Izabela Wiśniowska, p. Alicja Zielińska

wiedza o filmie i teatrze – p. Monika Bojko, p. Agnieszka Marcinkiewicz

ekonomia w praktyce – p. Agnieszka Zadrożna

historia i społeczeństwo – p. Anna Piekarska, p. Anna Zawadzka

motywy w sztuce – p. Halina Kwiatkowska, p. Teresa Frelich