Tegoroczny VII zjazd Klubu Herbertowskich Szkół  odbył się w dniach 21-22 października w Żerkowie. Udział wzięła tradycyjnie delegacja uczniów naszego liceum pod opieką p. prof. M. Bojko. Gośćmi honorowymi byli członkowie rodziny poety. Podczas zjazdu rozstrzygnięty został  konkurs literacki "Kamyk równy samemu sobie i pilnuj±cy swych granic..." - czyli poznawanie sensu rzeczy i sensu świata z poezji  Zbigniewa Herberta. Drugie miejsce w kategorii praca literacka - esej zajęła uczennica naszego liceum Agnieszka Horstein z klasy 3B, natomiast wiersze Łukasza Barei z klasy 2C i Tomasza Kaczanowskiego z 2B zostały przedrukowane w zeszycie prac konkursowych. 
 
 
Odsłony: 3808
Utworzono: piątek, 02, listopad 2012 08:01

Apycom jQuery Menus

Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej szczegółów w polityce dotyczącej plików cookies.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.

Więcej o ciasteczkach