W dniu 02.10.2020 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach. Pierwsza konkurencja to quiz przeprowadzany w klasie, natomiast druga to znalezienie i rozwiązanie trzech zagadek matematycznych.  Zadania były zapisane w języku polskim i angielskim.

Quiz na Mistrza Tabliczki Mnożenia naszego Liceum został utworzony w Kahoot i składał się z 40 pytań. Wzięło w nim udział 400 uczniów. A oto zwycięzcy:

1 miejsce Mikołaj Dessauer z klasy 1B

2 miejsce Kacper Waś z klasy 2C1

3 miejsce Damian DSouza z klasy 2C1

Wyróżnienie Adam Maciaszek z klasy 2C1

 

Plakaty z zagadkami zostały powieszone w różnych częściach szkoły, uczniowie najpierw musieli je odszukać, rozwiązać a następnie otrzymane rozwiązanie przesłać na platformę classroom. W zmaganiach z zagadkami wzięło udział 15 uczniów. Żadna osoba nie rozwiązała poprawnie wszystkich trzech zagadek, dlatego wyróżnieni zostali uczniowie, którzy rozwiązali poprawnie dwie zagadki.

Wyróżnienia otrzymują: Jakub Frankowski z klasy 2C1, Nadia Gloeh z klasy 1D1, Aleksandra Rafał z klasy 1D1.

Gratulujemy!

Zespół Matematyczny

Odsłony: 60
Utworzono: środa, 14, październik 2020 05:56

Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej szczegółów w polityce dotyczącej plików cookies.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.

Więcej o ciasteczkach