Dla uczczenia 101. wydania gazetki szkolnej HerbertPress oraz Roku Matematyki, redakcja gazetki szkolnej, przy wsparciu Dyrektora XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta oraz nauczycieli polonistów, ogłasza konkurs na wypowiedź literacką lub publicystyczną inspirowaną aforyzmami Hugona Dyonizego Steinhausa, jednego z twórców lwowskiej szkoły matematycznej.

Celem konkursu jest popularyzacja postaci wybitnych polskich naukowców oraz ich dorobku intelektualnego, rozwijanie umiejętności pisania oraz logicznego myślenia.

Utworzono: wtorek, 10, wrzesień 2019 19:13