W dniach od 9.09.19 - 10.09.19, na długich przerwach i w godz. od 13.00 do 15.00  w  hallu głównym  na parterze, odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych.

Zapraszamy uczniów klas I, II i III chcących kupić lub sprzedać swoje podręczniki szkolne. Do uczestnictwa w kiermaszu zapraszamy też bardzo serdecznie absolwentów naszej szkoły. Podręczniki powinny zawierać notatkę sporządzoną ołówkiem: dane sprzedającego (imię, nazwisko, klasa) i proponowaną cenę książki.

Utworzono: poniedziałek, 26, sierpień 2019 11:15