Rok szkolny 2018/2019 należy uznać za zamknięty! Pożegnaliśmy go (bez żalu) 19 czerwca. Szkolna brać uczestniczyła rano we Mszy Świętej w kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników.

O 9.15 rozpoczęły się uroczystości w szkole.

Na sali gimnastycznej, po tradycyjnym powitaniu i otwarciu akademii przez Panią dyrektor Bożenę Gromadzką, wręczono stypendia i świadectwa najlepszym uczniom. W tym roku siedmioro uczniów uzyskało średnią powyżej 4.75, otrzymując tym samym świadectwo z czerwonym paskiem. A byli i tacy, których średnia ocen sięgnęła powyżej 5.0! Zasłużone gratulacje  i pochwały od pedagogów i dyrektora usłyszeli jednak wszyscy stypendyści, czyli osoby ze średnią wyższą niż, 4.20. Każdy z nich dostał pamiątkowy dyplom.

Jeszcze spotkanie z wychowawcą, życzenia udanego wypoczynku, podziękowania za wspólny trud 10 miesięcy nauki i … mamy wakacje! Oby były bezpieczne i radosne!

Utworzono: poniedziałek, 01, lipiec 2019 13:24