Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania

Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

w  XCIX Liceum Ogólnokształcącym

I część obchodów, 9 listopada 2018 roku

godz.10.45 spotkanie  na boisku szkolnym zaproszonych przedszkolaków  z Przedszkola  nr 227 "Wesołe Nutki" i ich wychowawców, oraz uczniów XCIX LO z wychowawcami, nauczycielami oraz pracownikami szkoły.

Powitanie i nawiązanie do tematyki obchodów rocznicowych.

godz 11.11 wspólnie odśpiewanie hymnu państwowego,

Po hymnie, zapalenie okolicznościowych zniczy przy  Dębach Pamięci

na terenie szkolnym.

godz. 11.30  rozpoczęcie konkurencji biegowych:

a) bieg przedszkolaków  - 1918 kroków,

b) rozpoczęcie biegu przez wychowawców klas 1-3 na dystansie 2018 m

c) kontynuacja biegu na tym  dystansie przez uczniów z wszystkich klas.

5. Zakończenie obchodów wspólną fotografią.

II część obchodów, 14 listopada 2018 r.

Prezentacje przez klasy XCIX  LO w formie inscenizacji  najważniejszych  wydarzeń  ostatniego stulecia. (czas prezentacji do 7 minut)

Podsumowanie: prezentacja trzech najlepszych inscenizacji wyłonionych przez komisje konkursową, dla ogółu społeczności szkolnej oraz przedszkolaków z Przedszkola  nr 227 "Wesołe Nutki"

III część, 29 listopada 2018 r.

Konkurs na interpretację piosenki legionowej i patriotycznej w wykonaniu zgłoszonych uczniów klas 1-3.

Utworzono: piątek, 09, listopad 2018 12:32