plakat          slajd-WKWOF

29 maja 2018 w kinie Muranów podczas podsumowania projektu
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej została ogłoszona kolejna edycja Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Filmie.

Zgłoszenia na VII Warszawski Konkurs Wiedzy o Filmie

Przedłużamy termin zgłoszeń do konkursu do 22.10.2018.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie pisemnej deklaracji podpisanej przez
nauczyciela – opiekuna wraz z załącznikiem 1a/1b do karty zgłoszenia podpisanym przez
pełnoletniego uczestnika, a w przypadku uczniów niepełnoletnich – jego rodzica/opiekuna
prawnego.