KWoF

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 października 2019 r. w godz. 14.30 - 16.30 w XCIX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta organizujemy kolejny Warszawski Konkurs Wiedzy o Filmie, odbywający się w ramach programu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych (WIE) na rok 2019.

Współorganizatorami konkursu są Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Filmoteka Szkolna.

Serdecznie zapraszamy młodzież warszawskich szkół ponadpodstawowych i podstawowych - w tym roku po raz pierwszy - do udziału w ósmej już edycji konkursu, który ma na celu pogłębianie zainteresowań kinem wśród młodzieży, kształcenie nawyku uczestnictwa w kulturze, kształtowanie świadomego odbioru mediów oraz wrażliwości estetycznej i etycznej.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie pisemnej deklaracji podpisanej przez nauczyciela – opiekuna wraz z załącznikiem 1a/1b do karty zgłoszenia podpisanym przez pełnoletniego uczestnika, a w przypadku uczniów niepełnoletnich – jego rodzica/opiekuna prawnego do dnia  21 października 2019 r. na adres szkoły (zob. regulamin konkursu dostępny na stronie szkoły):

XCIX Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Zbigniewa Herberta

ul. Fundamentowa 38/42

tel./fax 022 671 99 27

www.herbert99lo.edu.pl

W kwestii pytań dotyczących konkursu proszę się zwracać do p. Moniki Bojko –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Utworzono: czwartek, 28, czerwiec 2018 14:26