Rodzice i Kandydaci!

Sprawdzian kompetencji językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klasy dwujęzycznej 1E (termin dodatkowy wyłącznie dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie przystąpili do sprawdzianu w czerwcu)odbędzie się w czwartek 30 lipca o godz. 10.00 w budynku XCIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta przy ul. Fundamentowej 38/42.

Proszę mieć przy sobie dowód tożsamości (legitymację szkolną).

Na sprawdzian może przyjść tylko osoba zdrowa.

Zgłaszając się na sprawdzian  proszę zachować obowiązujące normy sanitarne, czyli zakrywanie ust i nosa (maseczka, przyłbica) oraz dystansowanie się (1,5 – 2 metry).

Rodzice i Kandydaci!

Sprawdzian kompetencji językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klasy dwujęzycznej odbędzie się we wtorek 30 czerwca o godz. 10.00 w budynku XCIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta przy ul. Fundamentowej 38/42.

Proszę mieć przy sobie dowód tożsamości (legitymację szkolną).

Na sprawdzian może przyjść tylko osoba zdrowa.

Zgłaszając się na sprawdzian  proszę zachować obowiązujące normy sanitarne, czyli zakrywanie ust i nosa (maseczka, przyłbica) oraz dystansowanie się (1,5 – 2 metry).

REKRUTACJA 2020/2021

Sprawdzian kompetencji językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klasy dwujęzycznej (1E) odbędzie się we wtorek 30 czerwca w budynku XCIX LO przy ul. Fundamentowej 38/42. Godzina egzaminu zostanie podana na stronie internetowej szkoły po 22 czerwca br.

Rodzice i Kandydaci
,

w związku z trwającymi egzaminami maturalnymi i z uwagi na ograniczenie funkcjonowania placówek oświatowych (COVID – 19) prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych (wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym) w formie elektronicznej na adres:

Jednocześnie prosimy o dostarczenie niezbędnych dokumentów, jeżeli we wniosku w punkcie Dodatkowe informacje o kandydacie zaznaczą Państwo TAK. Prosimy załączyć dokładnie taki dokument, jaki jest wymieniony w każdym z punktów, czyli  np. stosowna opinia, orzeczenie, oświadczenie, wyrok sądu.

Komisja rekrutacyjna

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów do wybranych szkół zostaną podane do publicznej wiadomości na stronach: men.gov.pl i edukacja. warszawa.pl

Utworzono: czwartek, 20, czerwiec 2013 20:36