W dniu 16 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się dzielnicowy etap Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”, w którym wzięli udział uczniowie czterech szkół ponadpodstawowych z Pragi Południe.

I miejsce zajęła Łucja Mateuszów z XLVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego; II miejsceEwelina Krynicka z XCIX Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta; III miejsceBeata Sarnowska z Zespołu Szkół nr 21 w Warszawie.

Wszystkim laureatom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Uroczyste podsumowanie etapu dzielnicowego i oficjalne ogłoszenie wyników i Mistrzów odbędzie się 6 marca  (środa) o godz.13.00 w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń , ul. Stara 4. Etap wojewódzki odbędzie się  9 marca 2019 roku (sobota) o godz. 10.00 w Zespole Szkół Samochodowych im. Czesława Orłowskiego przy ul. Jana Pawła II nr 69 w Warszawie.

Utworzono: niedziela, 17, luty 2019 20:46